28 Mart 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti İade Edilmiyor!

Finansbank maaş hesabımı kullanmadığımdan dolayı iptal dilekçesi verdim iptal edilsin diye beklerken hesap işletim ücreti,hesap özeti ücreti adı altında 37.50 TL lik bir ücret kesilmiştir. Bankanın internet sitesinde müşteri memnuniyet bölümü var oraya ilettim durumu onlara da teşekkür ederim ilgilenip iade işlemini gerçekleştirdiler.

İade işlemi yapıldıktan 3 gün içinde sonra hesabı iptal ettirmek isterken hesaptan 27.75 tl lik hesap işletim ücreti kesilmiş. Banka yetkililerine konuyu ilettiğimde ilk sefer müşteri memnuniyetinden dolayı iade işlemi gerçekleşti bir daha iade yapılmayacaktır diye sonuç aldım. Gerekli iadenin yapılmasını talep ediyorum.

Durmuş 18 Okunma

Cevaplar

  • Durmuş28 Mart 2013

    Talebim hakkındaki açıklamalarımız bana yeterli ve acıklayıcı gelmediği için buraya yazıyorum. Nerde kaldı eski müşteri memmuniyeti nerde kaldı müşteri hakları. Ben kesilmiş olan haksız yere alınan ücretin peşindeyim. İlk alınan ücreti iptal ediyorsunuz telefonla haber verdikten sonra hesabı iptal ettircem diyorum 3 gün içinde yeni ücret alıyorsunuz. Gerekirse bu ücreti ödeyip hesabımı yine iptal ettircem. Buraya yazmamın sebebide herkes okuyup başına gelebilecekler hakkında bilgi edinsin.

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimiz ile 27/03/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön