01 Temmuz 2015

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

2 ay önce internet bankacılığını kullanarak vadesiz hesap açtım yine internet üzerinden hesabıma baktığımda 35 TL gibi bir ücret kesildiğini görmekteyim. Benim hesap cüzdanı ve banka kartı bile almadığım hesabımdan hesap işletim ücreti alınmasını kınıyorum bu paranın tarafıma iadesini talep ediyorum aksi takdirde bir daha bankanızın önünden bile geçmem hem hesabımı hem de aktif olarak kullandığım kredi kartını iptal edeceğim.

Fatih 151 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 06 Kasım 2015

    Bankanızca yapılan değerlendirmeler sonucu bir şey değişmediği için söylediğim gibi hesabımı kapattım:)

  • Fatih 03 Temmuz 2015

    Klasik cevap müşteri memnuniyetini düşünmeden kopyala yapıştır yöntemiyle cevap veriyorsunuz neyse dediğim gibi hesabımı kapatacağım ödemelerim bitsin kredi kartımı da iptal ettireceğim 35 TL'ye kaç yıllık müşterinizi kaybettiniz bu kafa yapısıyla daha da kabedersiniz

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Fatih Ş.'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön