09 Nisan 2015

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Daha önce maaş müşterisi olduğum ve şu anda da kredi ödemem devam ettiği için mecburen hesabı açık tutmak zorundayım aynı zamanda kredi kartını da kullanıyorum. (Bugüne kadar ne kredi ödememi birgün geçirdim neden kredi kartı ödemem bir aksadı) buna rağmen bende 3 ayda bir 35 TL (yılda 140 TL yapar) hesap işletim ücreti kesiliyor.

Bankayı arayıp bu durumu izah edip iptal edilmesini istediğimde iade edemeyiz bu sözleşmelerinizde bulunuyor deniyor. Buradanda bir sonuç alamazsam (muhtemelen yine alamayacağım) yapacak tek bir şey kalıyor bugüne kadarki bütün hesap ekstreleri mi ve kredi kartı ekstreleri mi birde çektiğim kredilerin dosya masrafları var tabi hepsini toplayıp tüketici hakem heyetine gitmek.

Fatih 326 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön