06 Ocak 2015

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Aralık ayında kredi kullandım. İmzamı attıktan sonra özür dilerim, unuttuğum, atladığım bir konu var ki her üç ayda bir hesap işletim ücreti olan otuz TL tutarı söylemeyi ama iki otomatik ödeme talimatı vererek bu ücreti almayacakları söylendi. Sizden ricam, otomatik ödeme talimatlarımı ve bahsetmiş oldukları otomatik ödeme iptal edilse dahi hesap işletim ücretinin yansıtılmamasını rica ediyorum.

Ali 289 Okunma

Cevaplar

 • Ali26 Ocak 2015

  finansbank çözüm aşamasına gitmemiştir.

 • Ali13 Ocak 2015

  Konu ile ilgili hiçbir şekilde yardımcı olmamışlardır. Arandım ama çözüm olmamıştır.

 • QNB Finansbank Temsilcisi06 Ocak 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

 • Ali05 Ocak 2015

  15000 TL kredi verip, günlük 6tl'ye zorunda olduğumdan faiz işletip üstüne ekhesap kredi Kartı talep ve hesap açtırmam durumumda benden faiz oranını düşürüleceği fakat faiz oranını düşürmeyip üstüne hesap işletim ücreti çıkartıp zorunda bırakarak otomatik ödeme talep etmiş olan Finansbank ile ilgili yaptırımda bulunmanızı Komünikasyon ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön