Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Ali Rıza K. |

Aralık ayında kredi kullandım. İmzamı attıktan sonra özür dilerim, unuttuğum, atladığım bir konu var ki her üç ayda bir hesap işletim ücreti olan otuz TL tutarı söylemeyi ama iki otomatik ödeme talimatı vererek bu ücreti almayacakları söylendi. Sizden ricam, otomatik ödeme talimatlarımı ve bahsetmiş oldukları otomatik ödeme iptal edilse dahi hesap işletim ücretinin yansıtılmamasını rica ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Rıza K.
  26 Ocak
  15:22

  finansbank çözüm aşamasına gitmemiştir.

 • Ali Rıza K.
  13 Ocak
  20:49

  Konu ile ilgili hiçbir şekilde yardımcı olmamışlardır. Arandım ama çözüm olmamıştır.

 • 06 Ocak
  11:01

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.

 • Ali Rıza K.
  05 Ocak
  21:47

  15000 TL kredi verip, günlük 6tl'ye zorunda olduğumdan faiz işletip üstüne ekhesap kredi Kartı talep ve hesap açtırmam durumumda benden faiz oranını düşürüleceği fakat faiz oranını düşürmeyip üstüne hesap işletim ücreti çıkartıp zorunda bırakarak otomatik ödeme talep etmiş olan Finansbank ile ilgili yaptırımda bulunmanızı Komünikasyon ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.