05 Eylül 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Kredi kartı bile almayı düşünüyordum ama artık kapısının önünden bile geçmem. Kredi kartı vermek isteyince her yerden ulaşıp bıktırana kadar arayan bankalar herhangi bir borç hesap ücreti olunca ne bir mesajla bilgilendirme ne de aramak var. Borcumuz var haberimiz yok her yıl katlanıp gidecek anca haberimiz oluyor. Eskiden kullandığım maaş kartıma artık maaşım yatmadığı için kullanmıyordum.

Kullanmadığım takdirde herhangi bir para kesileceği bilgisinden de haberim yoktu Finansbank'ta sağolsun zamanında hiçbir bilgilendirme yapmadı. Gerçekten pes doğrusu. Sayenizde bankalardan buz gibi soğuduk. Kullanmadığım karta havadan 33,48 TL borç çıkmış ve itiraz ediyorum.

Damla 33 Okunma

Cevaplar

  • Damla08 Eylül 2013

    Birdaha finansbankla calismayi düşünmüyorum sorun cozulmedikce

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön