15 Temmuz 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

04.05.06.2013 tarihleri arasında çağrı merkezini arayarak cf nakit hesabımı kapatmak istediğimi toplam borcun o gün için ne kadar olduğunu sordum ve ödeme yaptığımda kapatılmasını ilettim. Aynı gün ödeme yaptım borcu sıfırladım hatta şubeyede kapatılması talimatını verdim. Borcunuz yoktur kapatılacak bilgisi verildi.

Şuan bir bakıyorum ki hesap kapatılmamış ve 230.00 tl toplamda haksız ücretler yansıtılıp borçlandırılmışım. Ben ve kardeşim bankanızın kredi kartını iptal ettirmiyorsak sorunlarımızı sizlerle çözebildiğimiz içindir. Yanlış yapılan ve şuan olan bu sorunumun çözülmesi için yardımlarınızı rica ederim.

Adnan 2.017 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön