11 Şubat 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Ankara Öveçler şubesinde eşimin kasa kiralamasına istinaden sorulmadan tüm evraklar imzalatılıp adına hesap açılmıştır. Tabi bizim haberimiz olmadan hesap işletim ücreti alınıyormuş. Kasa kirasına ödemeye gittiğimizde kasa kira bedelini yatırdık ve geldik aradan 4 ay geçince eşimi arayıp kasa kira ücretini yatırmadınız denilmiş.

Hesabında bulunan parayı kasa kira ücreti olarak çekmediklerinden dolayı tam 132 tl hesap işletim ücreti kesilmiş. Bu ne demektir hesap aç hesaba para yatırıldığında benim imzam ve bilgim olmadan içerisinden 132 tl hesap işletim ücreti adı altında parayı çek. Acil olarak ücretin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Tolga 103 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön