Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Gulden K. |

Kullanmış olduğum ihtiyaç kredisi için otomatik olarak açılan hesap ile ilgili işletim ücreti talep edilmiştir. Ayrıca ilgili tutar ödemiş olduğum kredi taksitinden düşülmüş. Kredi taksitim - (eksiye) dönmüştür. Üstelik konu ile ilgili tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmamıştır. Bugüne kadar hiçbir bankadan kullanmış olduğum krediler ile ilgili ne ödeme devam ederken, ne de sonrasında böyle bir yaptırım ile karşılaşmadım. İstenen tutarı ödemeyeceğimi bildirmek isterim. Bu arada Finansbank'ın şikayet bölümüne de 22.01.2014 tarihinde şikayetimi iletmeme rağmen hala bir yanıt alamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  11:58

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.