15 Şubat 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Geldiler size fix card verelim kullanım ücreti 10 tl dediler.iyi dedim verin.önce bir türlü hesap extremelerime ulaşamadım.maile gelende detay yok.bankanın sayfasına giriyorum.telefonunuz kayıtlı değil diyor.ki aslında kayıtlı.banka kartı olarak kullanılıyor ya.

Bi gün baktım hesabımdan 25.5 tl kesilmiş bu ne dedim 3 ayda bir hesap işletim ücreti keseriz .bu bizim işimiz dediler.kartımı kapattırdım kurtuldum.

Yalçın 71 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın15 Şubat 2013

    bu arada ben finansbank hesap işletim ücreti alıyor diye bir sorun belirtmedim sayın şikayetim var com adminleri.benim başlığım öyle değil.ben verdikleri kredi kartına bağlı olan sonradan öğrendiğim ve işlem bile yapmadığım hesaptan ücret alınmasına tepki gösterdim.hadi normal kullandığım milyonlarca lira işlem yaptığım bir hesaptan ücret alınması gayet doğal olabilir bankaca.

  • Yalçın15 Şubat 2013

    Bu bir cevapmı.bu ücreti kesiyormusununuz kesmiyormusunuz.kesiyorsanız niçin kart verirken özellikle sadece kart ücreti mi var diye sormama rağmen , evet başka para ödemeyeceksiniz diyerek niçin yalan söyleme gereği duyuyorsunuz.buraya sorununuz değerlendirmeye alındı demeyle sorunu çözebildiğinizi mi sanıyorsunuz.önce benimle yada şubenizle iletişim kurarak dediklerimin doğruluğunu araştırarak çözüm bulup yazmanız gerekmiyormu.

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön