13 Şubat 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Mevduat hesabından 5 tl tutarında hesap işletim ücreti adı altında ekstre ücreti alınıyordu, temmuz ayından itibaren alınan bu ücreti daha sonra ekstremi mail'e yönlendirdim kurtuldum ve gidenlerin arkasını aramadım, ama bir ay geçmeden tekrar 22 tl benden hesap işletim ücreti alınıyor, ona da otomatik ödeme talimatı vermem gerekiyormuş ve bu daha önce söylenmiyor.

Önce kesintiler imzalatılan onlarca kağıdın içinde yasal çerçeveye alınıyor, ücret alınıyor sonra çözümü söyleniyor. üniversite öğrencisiyim, asgari ücretle çalışıyorum 10, 20 liranın hesabını yapıyorum ve mevduat hesabından kesinti olduğunu ilk defa sizde görüyorum, bu sorunun çözümünü talep ediyorum..

Kadir 48 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 15 Şubat 2013

    Sizi Dinliyoruz linki ile bir yere varılmıyor, hatta sizinle çözülmüyor bu sorunlar, 3. kişiler yada kurumlar vasıtasıyla çözülüyor ama artık uğraşmayacağım, sizinle uğraşmaktansa sizinle bir daha çalışmamak daha iyi olur ve çevremdeki herkese bunu anlatarak, hiç bulaşmamalarını, çalışıyorlarsa da biran önce bırakmalarını tavsiye etmek daha hayırlı olur. bugün gittim mevduat hesabımı kapattırdım, kredi kartını kapattırıp yapılandırma talebinde bulundum ama gecikmiş borcum olmadığı için yapılandırma yapamıyoruz dediler, isteseniz yaparsınız ama borcumu ödemediğim zaman faiz alacağınız için böyle oluyor. bir ay içinde kredi kartını da iptal ettiririm, tüketici kredimin ödemesi bittiği zaman sizden tamamen kurtulmuş olacağım. ilginiz için teşekkür...

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön