30 Ocak 2016

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanunun 6. maddesine göre bankanızın almış olduğu bu hesap işletim ücreti ücreti, herhangi bir hizmet karşılığı olmadığından ve de söz konusu sözleşme şartı önceden hazırlanmış, özellikle standart sözleşmede yer alması nedeniyle içeriğine etki edilemeyip;

Müzakere edilemediğinden haksız bir şarttır. Her türlü sözleşmede yer alan haksız şartlar tüketici için bağlayıcı değildir. Yukarıda açıklanan nedenlerle, tarafımdan tahsil edilen ücretlerin en geç 7 (yedi) gün içerisinde iadesini talep ediyorum aksi takdirde hem banka hesabımı kapattıracağımı hem de hakkınızda her türlü yasal yollara başvuracağımı ihtaren bildiririm.

Hakan 81 Okunma

Cevaplar

  • Hakan01 Şubat 2016

    Böyle bir hizmet anlayışı olamaz ilk önceliğim tüketici hakem heyetine gitmek olacak sonra mevduat hesabımı hesap kartını kredi kartını hepsini kapatacağım hatta en para hesabımı bu uygulamayı tavsiye ettiğim kişilerinde hesaplarını kapatmaları için çaba sarfediceğimi bilmenizi isterim. Yıllardır haksız yere para ödüyoruz bunu bile talep edemiyoruz ve sonuç elde edene kadar sorunu her türlü paylaşım sitesinde dile getireceğim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Hakan K.. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön