12 Temmuz 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Yıllardır Finansbank ile çalışmaktayım. İhtiyacım olduğu için kredi çektim. Hesap işletim ücreti adı altında 30 küsur para aldılar ve her 3 ayda bir alacaklarını söylediler. Bunun olmaması için 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim. Elektrik faturam için para yatırdım ancak daha 2. 3 ay dolmadığı halde 2.hesap işletim ücreti kesildi.

Haziran 2014 30 TL, Temmuz 2014'de 30 TL olmak üzere yaklaşık 60 TL işletim ücreti alındı. İhtiyacım olmasa hiç sorun değil başımın gözümün sadakası olsun ama zaten durumum olmadığı için yaklaşık 3.000 TL kredi çektim. Buna zaten faiz ödüyorum bir de işletim ücreti inanın zor geliyor. En azından 2.dönem işletim ücretinin hesabıma iadesini istiyorum.

Serkan 523 Okunma

Cevaplar

  • Serkan'ın Teşekkür Mesajı15 Temmuz 2014

    Ekibinize teşekkür ederim. 2.dönem ücreti geri iade edilmiş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön