Serkan U. Teşekkür Mesajı

Ekibinize teşekkür ederim. 2.dönem ücreti geri iade edilmiş.

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Serkan U. |

Yıllardır Finansbank ile çalışmaktayım. İhtiyacım olduğu için kredi çektim. Hesap işletim ücreti adı altında 30 küsur para aldılar ve her 3 ayda bir alacaklarını söylediler. Bunun olmaması için 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim. Elektrik faturam için para yatırdım ancak daha 2. 3 ay dolmadığı halde 2.hesap işletim ücreti kesildi.

Haziran 2014 30 TL, Temmuz 2014'de 30 TL olmak üzere yaklaşık 60 TL işletim ücreti alındı. İhtiyacım olmasa hiç sorun değil başımın gözümün sadakası olsun ama zaten durumum olmadığı için yaklaşık 3.000 TL kredi çektim. Buna zaten faiz ödüyorum bir de işletim ücreti inanın zor geliyor. En azından 2.dönem işletim ücretinin hesabıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan U.
  15 Temmuz
  20:07

  Ekibinize teşekkür ederim. 2.dönem ücreti geri iade edilmiş.

 • 12 Temmuz
  15:42

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.