26 Aralık 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Kırşehirde esnafım. 1 yıl önce bankadaki müşteri temsilcisinin talepleri doğrultusunda hiçbir ücret ödemeden (pos verimsizlik ücreti,hesap işletim ücreti vs) Finansbank'a geçerseniz bu ücretleri sizden almayacağız denilerek Finansbank'a geçtim.

1 yıl içerisinde ilk başlarda pos verimsizlik ücreti alınmadı ama daha sonra hesabımdan pos verimsizlik ücreti hesabımdan haber edilmeden çekilmeye başlandı. Aynı şekilde hesap işletim ücreti de kesilmeye başlandı. 3 ayda 50 TL yılda 200 TL yapıyor ki başka bankalar yılda sadece 100 TL çekiyor. Hesap işletim ücretinin iadesini istedim olumsuz cevap aldım. Yarın bankamı tekrar değiştiriyorum. Tüketici heyetine başvuruyorum.

Hasan 52 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 08 Ocak 2014

    banka paramı 1 sereflik de olsa iade etti.bende paramı alıralmaz tüm hesaplarımı ve kartlarımı kapattırdım.finansbank la buraya kadar.yolumun üzerinde olsa yolumu değiştiririm bundan sonra.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön