01 Nisan 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

İkamet ettiğim site yönetimi binaların dış yalıtımı kredisi için Finansbank ile anlaştığı için 22/03/2013 tarihinde kredi başvurusu yaptım 17. 00 sularında. Dolayısıyla vadesiz bir hesap da açılmış oldu. (Finansbank da herhangi bir hesabım yoktu) Hesap hareketleri incelediğimde 24/03/2013 (yani tam iki sonra) hesap işletim ücreti yansıdığını gördüm. 2 adet Otomatik ödeme talimatı verdim. Ama bu yansıyan ücretin iadesinin mümkün olmayacağını söylediler. Yani bu banka şöyle çalışıyor. Hesabınız 1 ocakta da 31 mart da da açılsa birinci üç aylık hesap işletim ücretini hemen alıyor. Böyle bir mantık dışı bir durum olabilir mi? Bankanın önünde bile geçmem artık!

Tamer 38 Okunma

Cevaplar

  • Tamer 02 Nisan 2013

    Bugün beni aradilar otomatik ödeme talimatı verdiğiniz için bundan sonra hesap isletim ücreti alinmayağini söylediler. Bunu zaten biliyorum dedim benim sorunum 2 günlük hesaptan işletim ucreti almaları ve otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen geri ödemenmemesi.

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön