11 Nisan 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti!

Yaklaşık 5 ay kadar önce ilgili bankadan bir kredi çektim. Kredi ile ilişiklendirilen bir vadesiz hesaptan işletim ücreti alındı. Geçtiğimiz ay son taksitini ödediğim Yapı Kredi'den aldığım bir kredim vardı. Kredimi kapattığımın ertesi günü ilişiklendirilmiş vadesiz hesabıma ücret tahakkuk ettirilmişti. Mantıklıdır. Sonuçta artık standart vadesiz hesap olmuştu.

Fakat Finansbank'ın halen aktif devam eden kredimle ilişkilendirilmiş hesap için işletim ücreti tarafıma tahakkuk ettirildi. Ödemek için şubeye gittiğimde bunun 14,50 TL sinin esnek hesap harcamasından faiz, geriye kalanının hesap işletim ücreti olduğu söylendi. Finansbank'ın 15 TL ye bile tenezzül eden ucuz bir banka olduğunu düşünmemi sağladı.

Volkan 98 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön