Ammar U. Teşekkür Mesajı

Gerçekten çok çok teşekkür ederim gerçekten para lazım olmasaydı yazmazdım bunu paramı iade ettiği için Finansbank teşekkür ederim

Finansbank Hesap İşletim Ücreti 3 Dönem!

Ammar U. |

Resimde görüldüğü akrabam bana 50 TL para gönderdi 11.11.2015 tarihinde ama ben hesabımda 50 TL beklerken 26 TL yok olmuş! Bende dekont bölümüne baktığımda ne göreyim Finansbank kafasına göre 26 TL kesmiş. Ya kardeşim bir sorun müşterinize belki o 26 TL bana lazım param yok kardeşim yani. Zaten çalışmıyorum hesabım var diye buraya gönderin dedim nereden bileyim böyle olacağını. 3 dönem hesap işletim ücreti nedir ya? Paramı geri verin işim vardı para yatmadığı takdirde de hesabımı kapatırım!

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ammar U.
  12 Kasım
  15:42

  Gerçekten çok çok teşekkür ederim gerçekten para lazım olmasaydı yazmazdım bunu paramı iade ettiği için Finansbank teşekkür ederim

 • Ammar U.
  11 Kasım
  13:57

  En kısa sürede çözün o ücreti geri istiyorum para lazım

 • 11 Kasım
  13:26

  Müşterimiz Sn. Ammar U. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.