Finansbank Hesap İşletim Ücreti!

Samet Ş. |

2011 yılında çalışmaya başladığım şirketin Finansbank'la anlaşması sebebiyle aylık maaş kartı verilmişti. 2013 yılında işten ayrıldıktan 2 yıl sonra hesap hareketlerini incelemem sonucunda hesabımdan 89 TL'nin üzerinde para çekildiğini fark ettim.

Daha sonra çağrı merkezini aradığımda bunun benim imzaladığım belgeler sebebiyle olduğundan bahsettiler. Maaş kartımı almak için gittiğim bankadan yaklaşık 10 sayfalık metni ayrıntısıyla okumak gerekiyormuş demek ki. Çalıştığım şirketin bankayı araması sonucunda ise iki adet otomatik fatura ödeme talimatı verdiğim takdirde kesilen hesap ücretinin geri verileceği söylendi.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet Ş.
  02 Haziran
  21:21

  Kesilen 89,1 TL ücretin sadece 29,7 TL\'si geri ödendi. Haksızca kestiğiniz paralara karşılık olarak sadece tüketici hakem heyetine şikayet etmek değil; sosyal ağlar, forumlar ve tanıdığım herkese kötü reklamınızı yapacağımı bildirmekten memnuniyet duyarım.

  Saygılarımla,

 • 28 Mayıs
  10:34

  Müşterimiz Sn. Samet Ş. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.