15 Nisan 2015

Finansbank Hesap İşletim Ücreti!

Son 5 yıldır hiçbir anlamda aktif olmayan hesabınıza para yatırma/çekme gibi hiçbir işlem yapmadığım halde 10/10/2014 tarihi itibari ile tüketici heyeti mahkemeleri tarafından onaylanmış 420 TL kredi masrafı ve 100 TL kredi kartı ödemelerini bugün bankanıza almak için gittim. 100 TL' lik kredi kartı geri ödemesini alacağım zaman banka personeli S*** bey size 100 değil 35,42 kr. ödeme yapabilirim dedi sebebini sorduğumda geri kalan 64,58 kr.. Hesap işletim ücretiymiş hangi hesaptan, hangi parayı işlettin de onun parasını alıyorsun? Bu arada 420 TL'lik olandan bir haber yok. Arkadaş hangi işlettiğiniz hesabın parasını alıyorsunuz bunu anlamış değilim.

Nazire 425 Okunma

Cevaplar

  • Nazire20 Nisan 2015

    Teşekkürler finanbank yetkilileri. Fakat hala çözüm olmayan çözüme kavuşmayan bir sorunum daha var. Yine 10/10/2014 tarihinde tüketici heyetinden onaylanmış çektiğim kredinin 420 TL'lik tutarından hiçbir haber yok. Gün itibari ile bankanıza tüketici heyetinden almış olduğum kararı Alanya çarşı Şb. nize teslim ettim. Biz sizleri arayacağız dediler ver gönderdiler neden borcumuz var iken anında istiyorsunuz da parayı vermeye geldi mi neden vermiyorsunuz

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. SERHAT T. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön