29 Nisan 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti!

Bundan 3 yıl evvel konut kredisi çektim bana bir kart verdiler bu kart ile hesabına para yatırır isen biz bu hesaptan çekeriz dediler hep yatırdığım fazla paralar uçup gitti Finansbank Bursa fomara şubesine gittiğimde bana verdikleri cevap şu oldu biz sizden hesap işletim ücreti alıyoruz dediler ne yaptıysam sonuç alamadım ben bu bankaya 7 yıl daha hesap işletim ücreti vermek zorunda mıyım.

Hesabım gişeden para yatırdığımda ücret alamıyorlar fakat bankamatikten yatırdığımda hemen kesiyorlar madem yasal ise neden gişeden yatırdığımda benden hesap işletim parası talep edemiyorlar ve hesabımın tamamını kapatmak istiyorum dediğimde benden yüzde 2 i erken kapatma ücreti talep ediyorlar.

Metin 41 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 25/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön