17 Nisan 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti!

Finansbank'tan kredi kullanma hatasında bulundum. Ocak 2013 ayında benim talebim olmasa da adıma ay sonu hesabı tanımlanmış. Kredi taksidimi öderken sehven o hesaptan ödemişim. 1 dakika içinde fark edip hemen eksi bakiyeyi artı bakiyeye çevirdim işleye bilecek 2-3 Tl.- faizi de her ihtimale fazladan yatırdım.

Yok hesap bildirim ücreti, yok başka ücret derken 140,00.- Tl gibi bir rakam için 1 dakikalık kullanım için yaklaşık 50,00.-Tl ücret ödedim en sonunda o hesabı kapattım ellerinden sadece bir yakamı kurtardım. Kredi kullandığım diğer hesaba ise her 3-4 ayda bir olmak üzere senelik 50-60 Tl Hesap işletim ücreti tahsil ediyorlar.

Recep 246 Okunma

Cevaplar

  • Recep 21 Nisan 2013

    Çözmeye çalışıyoruz felan dediler ama sonuç 0+0 elde var kocaman 0

  • Recep 18 Nisan 2013

    17.04.2013 saat 15.44 itibari ile .... referans numaralı çözüm talebiniz en kısa sürede sonuçlanacaktır. Şeklinde kısa mesaj geldi. Konu ile alakalı birbirimize bilgi akışı sağlar ve birbirimize destek verirsek hakkımızı alma şansımız artar. Şikayeti açıp takip etmediğimiz zaman bir anlamı kalmaz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön