21 Şubat 2015

Finansbank Hesap İşlerim Ücreti Tahsilatı!

2014 yılında 4 kez olmak üzere toplam 123 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bunun için daha önce şikayette bulundum fakat olumlu sonuç alamadım. Ödenmesi için tekrar şikayette bulunuyorum.

Melek 286 Okunma

Cevaplar

  • Melek27 Şubat 2015

    Evet sizinle görüşme yaptım ancak siz bana bir defaya mahsus olmak üzere son kesilen ücreti geri ödeyeceğiz dediniz ancak hiçbir şekilde geri ödeme yapılmadı. Üstelik benim hesabım hala maaş hesabı olarak görülmekte ve hesap işletim ücreti almamanız gerekiyor diyelim aldınız yılda 4 kez kesiyorsunuz. o da toplamda 120 TL ediyor. Ben kesilen ücretin tamamının ödenmesini talep ediyorum. Saygılarımla, melek şentürk

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 20/02/2015 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön