16 Aralık 2015

Finansbank Hesap İşlemleri Hakkında!

Finansbank'la çalışmaya başlamadan önce banka ile yaptığım görüşmede para transferlerinden ücret alınmaması konusunda müşteri temsilcisi ile görüş birliğine varmış olmamıza rağmen, akabinde yapmış olduğum transferlerde tarafımdan bir sürü masraf ücreti alındı. Bende her seferinde müşteri temsilcisini arayarak bu durumu bildirdim. Ama halen yaptığım tüm transfer işlemlerinde tarafımdan ücret kesilmeye devam edilmektedir. Bu sebepten dolayıda bu bankadan şikayetçiyim. Diğer vatandaşların da mağdur olmaması için bu bankaya dikkat etmelerini öneririm.

Deniz 95 Okunma

Cevaplar

  • Deniz16 Aralık 2015

    Siz asla müşterinizin yanında olmadınız. Hayatımda ilk defa bir bankanın havale ücretini hem gönderenden hem de alıcıdan ayrı ayrı tahsil ettiğini sizin bankanızda gördüm. Bundan sonra bankanızla işim olmaz. Hiç kimseye de tavsiye etmiyorum. Haa ben tokatlanmak hoşuma gidiyor diyen olursa onu bilemem...

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. Deniz M. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön