04 Haziran 2014

Finansbank Hesap İptali.

Finansbank'a hesap iptali için başvurdum. Bana imza örneğiniz yok dediler bazı evrak imzalattırdılar. Sorduğum da imzalamam gerektiğini söylediler. Bende onlara sadece hesabı kapattıracağım dedim. Onlarda bu olmadan olmaz dediler.

Birde dilekçe yazdım hesabımın kapanması için. Bir gün sonra banka beni aradı siz kredi kartı başvurusunda bulunmuşsun dediler. Bende kart ve benzeri hiçbir şeyinizi istemiyorum deyip telefonu kapattım. Aynı gün içerisinde mesaj yollamışlar limitimi arttırmışlar. Nasıl böyle birşey olur. İnsanları yanıltıyor. Bizim tek suçumuz güvenmek mi?

Oğuz 205 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Haziran 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön