21 Mart 2013

Finansbank Hesap Ekstresi Ücreti!

Finansbank, talebim olmamasına rağmen, sözde adresime ay sonu hesap extresi göndermiş ve karşılığında da 5. 71 TL hesabımdan kesinti yapmıştır. müşteri hizmetlerini ilk defa aradım ve hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. beni şubeye yönlendirdiler. müşteri hizmetlerinin çözemediğini şubede nasıl çözecekler ve şubeye gidebilsem müşteri hizmetlerini aramam. " bu ücret karşılığında extre göndereceğiz" denilmediği için bu ücreti kabul etmediğimi bildirdim.

Zorla şikayet oluşturdum. Şikayet oluşturmak için bile o kadar uğraştım ki anlatamam. Ay sonu hesabımı ve yeni aldığım, henüz hiç kullanmadığım kredi kartımı da, kart ücreti yansıtırlar diye iptal edeceğim.

Saniye 80 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimiz ile 21/03/.2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön