19 Aralık 2014

Finansbank Hesap Ekstresi İçin Ücret Talebi.

Finansbank ile 7 yıldır çalışıyorum, geçmişe dönük vadesiz hesap ekstremi istediğimde sayfa başına 6 TL ücret istediler, 6 yıl önce böyle bir durum söz konusu değildi. Kaldı ki hesap ilk açıldığında maaş hesabı olarak açıldı.

Yaptığımız anlaşmada Hesap bilgilerini ücretsiz vermeyi taahhüt ediliyordu, şimdi ise ne değişti neden benden bu ücreti istiyorsunuz? Konu ile ilgili Finansbank sizi dinliyoruz hattını aradığımda yapılan açıklama; banka istediği maddeyi istediği gibi değiştirebilir diye açıklama yaparak bu ücreti istiyorsunuz, yakında kapıdan girerken ayakbastı parası da isterseniz şaşırmam.

İsmail 307 Okunma

Cevaplar

 • İsmail23 Aralık 2014

  Diğer bankalar kapı kapı dolaşıp ürünlerini tanıtıp yeni müşteri aramaya başladı. Ama siz elinizdeki müşteriyi kaybetmek için elinizden geleni yapıyorsunuz.

 • İsmail23 Aralık 2014

  saçmalık, istediğiniz maddeyi istediğiniz gibi değiştiriyorsunuz, bankalar kapı kapı dolaşıp müşteri aramaya gidiyor, ama siz elinizdeki müşteriyi kaçırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.

 • QNB Finansbank Temsilcisi19 Aralık 2014

  Müşterimiz ile 17/12/2014 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

 • QNB Finansbank Temsilcisi19 Aralık 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön