Finansbank Hesap Ekstresi İçin Ücret Talebi.

İsmail K. |

Finansbank ile 7 yıldır çalışıyorum, geçmişe dönük vadesiz hesap ekstremi istediğimde sayfa başına 6 TL ücret istediler, 6 yıl önce böyle bir durum söz konusu değildi. Kaldı ki hesap ilk açıldığında maaş hesabı olarak açıldı.

Yaptığımız anlaşmada Hesap bilgilerini ücretsiz vermeyi taahhüt ediliyordu, şimdi ise ne değişti neden benden bu ücreti istiyorsunuz? Konu ile ilgili Finansbank sizi dinliyoruz hattını aradığımda yapılan açıklama; banka istediği maddeyi istediği gibi değiştirebilir diye açıklama yaparak bu ücreti istiyorsunuz, yakında kapıdan girerken ayakbastı parası da isterseniz şaşırmam.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail K.
  23 Aralık
  12:40

  Diğer bankalar kapı kapı dolaşıp ürünlerini tanıtıp yeni müşteri aramaya başladı. Ama siz elinizdeki müşteriyi kaybetmek için elinizden geleni yapıyorsunuz.

 • İsmail K.
  23 Aralık
  12:39

  saçmalık, istediğiniz maddeyi istediğiniz gibi değiştiriyorsunuz, bankalar kapı kapı dolaşıp müşteri aramaya gidiyor, ama siz elinizdeki müşteriyi kaçırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.

 • 19 Aralık
  14:30

  Müşterimiz ile 17/12/2014 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.

 • 19 Aralık
  14:23

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.