12 Aralık 2013

Finansbank Hesap Açmamı İstiyor!

Daha önce kullanmış olduğum biten kredim için alınan dosya masrafını geri almak için Sancaktepe Tüketici hakem heyetine başvurdum ve bankanın almış olduğu dosya masrafını hakem heyeti haksız buldu, tarafıma iadesine karar verdi. Karar elime ulaştıktan bir kaç gün sonra Finansbank tarafından telefonuma gelen mesajda en yakın şubeye giderek ıban hesap bilgilerimi bildirmem gerektiği yazıyordu.

En yakın şubeye giderek konuyu anlattığım da başka banka ıban numarası ile olmadığı ve Finansbank'ta hesap açmam gerektiğini söylediler. Ben bankadan alacaklıyım ama hesap açtırmak zorundayım. Var mı böyle şey? 200 lira verip 50- 60 lira hesap işletim ücreti alacaklar. Müşteri hizmetlerinden cevap bekliyorum bakalım.

Orkun 55 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön