Finansbank Hesabımı Kapatmıyor!

Samet A. |

Zamanında bir hata yapıp Finansbank kredi kartı kullandım. 2009 senesinde aldığım kartı 2011'de iptal ettirdim ve ne telefon ne mesaj hiçbir şeyinizi istemiyorum dedim ve kapattırdım kartımı. Gelen mesajları dikkate almıyordum. Bugün aradım "benim sizde açık hesabım var mı" dedim "var" dediler "kapatın" dedim "kapatamıyoruz" dediler "istemiyorum arkadaşım kapatın" dedim "hesabınızda 5 kuruş para var o parayı çekmediğiniz sürece kapanmaz" dediler. Bu nedir ya 5 kuruş benden destek olsun dedim kapatın hesabımı istemiyorum dedikçe olumsuz yanıtını aldım. 5 kuruşu almak için bankaya gideceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet A.
  01 Ocak
  15:00

  BEN 5 KURŞ DEĞİL 5 LİRADA OLSA İSTEMİYORUM KAPATIN ARKADAŞIM HESABIMI FİNANSBANK IN ÖNÜNDEN BİLE GEÇMİYORUM HİÇ BİRŞEKİLDE ÇALIŞMAK İSTEMİYORUM BANKANIZLA.

 • 01 Ocak
  14:42

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.