01 Ocak 2014

Finansbank Hesabımı Kapatmıyor!

Zamanında bir hata yapıp Finansbank kredi kartı kullandım. 2009 senesinde aldığım kartı 2011'de iptal ettirdim ve ne telefon ne mesaj hiçbir şeyinizi istemiyorum dedim ve kapattırdım kartımı. Gelen mesajları dikkate almıyordum. Bugün aradım "benim sizde açık hesabım var mı" dedim "var" dediler "kapatın" dedim "kapatamıyoruz" dediler "istemiyorum arkadaşım kapatın" dedim "hesabınızda 5 kuruş para var o parayı çekmediğiniz sürece kapanmaz" dediler. Bu nedir ya 5 kuruş benden destek olsun dedim kapatın hesabımı istemiyorum dedikçe olumsuz yanıtını aldım. 5 kuruşu almak için bankaya gideceğim.

Samet 268 Okunma

Cevaplar

  • Samet01 Ocak 2014

    BEN 5 KURŞ DEĞİL 5 LİRADA OLSA İSTEMİYORUM KAPATIN ARKADAŞIM HESABIMI FİNANSBANK IN ÖNÜNDEN BİLE GEÇMİYORUM HİÇ BİRŞEKİLDE ÇALIŞMAK İSTEMİYORUM BANKANIZLA.

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön