29 Nisan 2013

Finansbank Hesabımı Kapatmıyor!

Finansbank da vadesiz hesabımdan her defasında işlem ücreti kesiliyor. 2010 yılının hepsini kestiler ödedim. şimdi 2011 yılı başladı bir sürü paramı kestiler. ve en son beni sinirlendiren hesabıma borcum yokken beni eksi 55 tl ye düşürüp tekrar borçlandırmaları.

Müşteri hizmetlerini aradım görüştüm kapatın hesabımı dedim iptal edin dedim eksiye düşürdüğünüz bakiyeyi. biz size döneceğiz dediler aradılar iptal edemiyorlarmış yapacakları hiç bişey yokmuş kapadılar telefonu yüzüme. bu işlemin neyi zor yahu benim borcum size yokken neden beni boş yere 55 tl borçlandırıyorsunuz. yeter artık ya kendi yansıttığınız eksi bakiyeyi kapatıp bu hesabı iptal edin lütfen yeter artık.!

Ayhun 43 Okunma

Cevaplar

  • Ayhun 06 Mayıs 2013

    Finansbank hiç bir borcum olmayan ve kendi kendine işlem ücreti yansıtıp eksi 55 tlye düşürdüğü vadesiz hasabıma şimdide faiz yansıtıp 62.tlye çıkardı. yahu kapatın şu hasabı ne biçim bankasınız ödemem bir kuruş haksız para size yansttğınız saçmalıkları iptal edip kapayın hesabımı.

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 25/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön