19 Mart 2015

Finansbank Hesabımdan Tahsil Edilen Hesap İşletim Ücreti ve Kredi Kartı Aidatımın İadesi.

3235***9 Finansbank hesabımdan tahsil edilen hesap işletim ücretlerinin ve bankanıza ait kullanmakta olduğum kredi kartının aidatlarının iadesini istiyorum. Daha önceki kartımın kart aidatlarını ve dosya masraflarını tüketici haklarına şikayette bulunarak tahsil ettim. Bankanızın piyasadaki değerini etkilememek için ilk önce buradan sorunumun çözümlenmesini istedim. Aksi takdirde çözümlenmezse tekrar tüketici hakları aracılığı ile haksız yere hesabımdan ve kredi kartımdan alınan ücretler için başvuruda bulunup alabilirim. Gereğinin yapılmasını sorunumun çözülmesini istiyorum.

Nahit 272 Okunma

Cevaplar

  • Nahit 20 Mart 2015

    Ama halen iade yapılmadı bankanızla 7 senedir çalışmaktayım. Ama bu zamana kadarki hesabımdan tahsil edilen hesap işletim ücretlerim iade edilmezse bankanızdan kullandığım kredi kartı nakit hesap v. b işlemlerimi iptal ettirip. Hakkımı kanunlara uygun olarak ve haklı bir müşteri olarak tahsil ederim. Yaptığınız haksız ve keyfi uygulama olan hesap işletim ücretlerimi iade edin. 7 yıl içinde tahsil edilen tüm ücretleri istiyorum. Bunların dışında zaten bir sürü ufak tefek para kesintileri oluyor. Bunlara bir şey demiyoruz

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön