28 Temmuz 2015

Finansbank Hesabımdan Sürekli Olarak Para Çekiyor...

Finansbank firmamıza pos cihazı getirdi ve hiçbir ücret almayacağız sizden bu cihaz kullanmasanız bile dursun 6-7 ay dediler tamam dedik ve cihazı verdiler hesap işletim ücreti kesmeye başladılar. Şirket hesabımızdan ücret kesiliyor dedik ücret kesilmesin diye ne yapabiliriz hesaba 3 adet otomatik ödeme verin kesmeyelim tamam dedik ve otomatik ödeme verildi kesmeyeceğiz deyip 2 katı kesmeye başladılar. Bugün de durduk yere 10 TL para çekilmiş sebebi nedir neden verilen sözler tutulmuyor siz çalıştığınız firmaları sözlerinize güvendirip daha sonra da arkalarından hesaplarındaki paraları fark ettirmeden kendi zimmetinize farklı başlıklar altında alıyorlar.

Emircan 182 Okunma

Cevaplar

  • Emircan31 Temmuz 2015

    dönüş yaptılar ama hep geçiştirmek ve oyalama taktiği müşteri sallama taktiği uyguluyorlar yazık böyle bir firmaya

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. İsim benzerliği nedeniyle müşterimizin kişisel bilgilerine ulaşıp inceleme de yapılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. EMIR DERYA P. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön