Ali Ercan Y. Teşekkür Mesajı

Mağduriyetimi giderdiği için Finansbank'la çalışmaya devam teşekkürler..

Finansbank Hesabımdan Sürekli 6 TL Kesiliyor!

Ali Ercan Y. |

Finansbank'a ait fix kredi kartımı kullanıyorum. Mevduat hesabıyla ilgili herhangi bir işlem yapmadığım halde hesabımdan sürekli 6 TL kesiliyor. Ben internet bankacılığına girdiğim zaman hesabımdan para kesildiğini görüyorum fazladan hesaba para aktarmama rağmen bir süre sonra tekrar hesabımın -6 tl'ye geçtiğini görüyorum.

Bununla ilgili müşteri temsilcisi İ. beyle yaptığım görüşmeden hesabımda 70 küsür lira borç olduğumu bunu ödemeden -6 tl'yi ödememin mümkün olmadığını söyledi. Ben ay sonu hesabımı kullanmak istemiyorum, kapatın dediğimde ise bu borcu ödemeden işlem yapamam tarzında konuşma yaptı. Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum. Finansbank'la çalışmak istemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Diğer Komisyonlar Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ercan Y.
  21 Kasım
  18:19

  Mağduriyetimi giderdiği için Finansbank'la çalışmaya devam teşekkürler..

 • 16 Kasım
  15:41

  “Bu bildirim incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra en kısa süre içerisinde bildirim içeriğinde yer alan iletişim bilgilerinden detaylı bilgi verilecektir.
  Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.”