17 Eylül 2013

Finansbank Hesabımdan Param Alındı!

14.09.2013 Cumartesi günü saat 23:59'da Finansbank hesabımdan 1500 TL para çekildiği bilgisi cep telefonuma mesaj olarak geldi. Bilgim dışında yapılan bu işlemi bildirmek için derhal bankayı aradım. Telefonda konuştuğum sırada çağrı merkezi görevlisi hesabımı kapamadan ikinci bir işlem yapıldı ve 1500 TL daha çekildi.

Görevli kartımı ondan sonra iptal edebildi. 16.09.13 Pazartesi günü "harcama itiraz formu" nu bankaya göndererek çalınan paranın hesabıma iadesini talep ettim. Ayrıca polise başvurdum ve karakol tutanağını da kendilerine faxladım. O gün yazılı veya sözlü bir cevap gelmedi. Bankayı aradım size geri dönüş yapılacak dendi. Ertesi günü bankayı aradım bana talebimin reddedildiğini söylediler.

Miray 122 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön