12 Ekim 2013

Finansbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

11.10.2013 tarihinde kredi kartımı ödemek maksadıyla Finansbank vadesiz hesabıma para aktardım ama baktım ki hesap işletim ücreti adı altında 29.70 TL para kesmişler. Diğer bankalarda da yıllardır hesabım var. O bankalar benden daha bir kere olsun hesap işletim ücreti kesmediler.

Finansbank'ı daha 1 yıldır kullanıyorum. Yıllardır diğer bankalarda başıma gelmeyen olayların hepsi Finansbank'ta 1 yıl içinde başıma geldi. Kredi kartı yıllık aidatı, hesap işletim ücreti hem de bu ücretler biraz düzeyli olsa yine bir şey demeyeceğim. 29.70 TL, böyle hesap işletim ücreti mi olur?Hesap işletim ücreti altında kesilen bu tutarın iadesini talep ediyorum. Aksi halde gerekli yerlere başvuracağım.

Fatih 65 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön