14 Temmuz 2015

Finansbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Alınmaya Devam Ediliyor!

Kartımdan 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim ve de kredi ödüyorum tarafıma kredi ödenen hesaplardan hesap işletim ücreti alınmayacaktır diye mesaj gönderdiniz hala duruyor. Şimdi hesabımdan hala ücret alınmaya devam ediliyor. Daha önce ki aylarda da aynı şikayetleri yazdım artık buna bir son verim alınmayın iptal edilmezse tüketici haklarına değil mağdur ettiğiniz için mahkemeye vereceğim.

Orhan 384 Okunma

Cevaplar

  • Orhan31 Temmuz 2015

    Tüketici mahkemesine vermiş olduğum dilekçe sonucuna göre mahkeme kararı ile geçmiş dönemlere ait hesap işletim ücretlerinin tarafıma iadesi kesinleştirilmiştir. Hala tarafıma ödeme yapılmamıştır. Tebliğ tarihinden 15 günden fazla süreç geçmiştir. Ödeme yapılmadığı takdirde icra yoluna başvurup masrafları da firmanız tarafından ödeneceğini size hatırlatırım. Hesabımı kredi için kullanıyorum ve 2 tane de ödeme talimatı verdiğim halde hala bu ücretleri alıyorsunuz. Bende mahkemeye vermeye devam edeceğim sizi.

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Orhan A.'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön