18 Ekim 2016

Finansbank Hesabımdan Bilgim Dışında Çekilen Tutarlar!

11/10/2016 00:42 de hesabımdan bilgim dışında 271.00 TL çekilmiş. İşlem dekontunda "Bkm webpos 3D satış işlem numarası: 2****1" diye görünmektedir. Bkm hesabıma girdiğimde başarılı ya da başarısız hiçbir işlem görünmemektedir. Bkm ile telefonda görüştüğümde bunun ile ilgili herhangi bir işlem olmadığını işlem olsa başarılı yada başarısız görüntüleneceğini belirttiler. Normalde ödeme yapmak istediğimde 3D sayfasına yönlendiriliyor ve telefonuma gelen mesaj ile ödeme işlemimi tamamlıyordum.

Bu işlem üzerine Enpara müşteri hizmetleri ile görüştüm ve harcama itiraz formu doldurup göndermem istendi, doldurup hemen gönderdim. Aynı gün içinde ım20892964, ıM20893458, ıM20897649 numaralı kayıtları oluşturulmuş ancak bugün itibariyle hala işlemlerim sonuca ulaşmış değil. Kartımı internet alışverişlerine kapattım ama 17/10/2016 tarihinde yine bilgim dışında 81 TL küsüratlı 3 işlem daha oldu.

Kemal 1.662 Okunma

Cevaplar

  • Enpara.com Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön