17 Ekim 2016

Finansbank Hesabımdan Bilgi Verilmeden Alınan Masraflar...

Finansbank 82421*** no.lu müşterisiyim ilk olarak 30/06/2016 tarihinde hesabımdan benim bilgim dışında dönemsel hizmet komisyonu adı altında 420 TL alındı,15/08/2016 tarihinde kredi limit tahsis ücreti adı altında 750 TL alındı ben bunların iade taleplerini şubeme ilettiğim halde iade gerçekleşmediği gibi 30/09/2016 tarihinde dönemsel hizmet komisyonu olarak 420 TL daha bilgim dışında tahsil edildi. Hesap işletim ücretini anladım onu zaten ödüyorum, kredi kullanmak istediğim zaman zaten kredi masrafı öderken, dönemsel hizmet komisyonu ve kredi limit tahsis ücreti adı altında hesabımdan benim bilgim dışımda tahsil edilen tutarın ki bu tutarlar toplamı 1590 TL'dir. İadesini talep ediyorum. Şube ve telefon ile genel müdürlük nezdinde telefon görüşmesi yapmama rağmen bir sonuç alamadım.

Ayşe 224 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe18 Ekim 2016

    Finansbank tarafından dönüş yapıldı ve bu alınan masrafların iade edilmeyeceği ve alınmaya devam edileceği bildirildi, yani beni soymaya soygunculuk yapmaya devam edeceklerini bildirdiler. Bu durumda finanbank ile çalışmaya başlayacakların iyi düşünmesi gerektiğini düşünüyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön