23 Mart 2013

Finansbank Hesabımdaki Parayı Bitirdi!

Finansbank kredi kartımı borcunu fazlasıyla ödeyerek kapattım ve fazla ödememden dolayı hesabımda 121 TL artı para bulunmaktaydı,müşteri hizmetleri ile konuştuğumda şubeden tahsilat yapabileceğimi belirttiler,işim dolayısıyla bugün uğradım ve banka personelinin beni farklı şubeye gönderme çabasıyla karşılaştım,kendi yapabileceği işi beni başka şubeye göndererek çözüm sağlıyor.

Sonrasında ısrarım üzerine işleme başladığında hesabımda 121 TL olan paranın 77 TL olarak bana geri ödeneceğini iletti.Hesabımda fazla ödememden dolayı bekleyen para banka tarafından hangi nedenle kesilir diye sorduğumda hesap işlem ücretiymiş,kullanmadığım hesabın ücreti.

Musa 70 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön