Finansbank Hesabımdaki Paranın Verilmemesi.

Özen T. |

Finansbank Enpara hesabımda bulunan vadesiz hesabımdaki tutara vergi dairesi tarafından e haciz yolu ile vergi dairesine olan borç bakiyesinde bloke gönderilmiş. Gönderilen bloke tutarı 5448 TL. Hesabımda 15700 TL bulunmakta. Borcum olan tutar ödeniyor olmasına rağmen ve harici bir olmamasına rağmen banka benim kalan paramı da blokeye almış. Arayıp sorduğumda tamamını vergi dairesi koymuş dediler. Usulsüz olduğunu ilettim. Vergi dairesine gittim. Gönderilen e haciz yazısını da gördüm. Asıl alacak harici tutarın blokeye aldırılması söz konusu olamaz dediler. Bu banka ne hakla benim tüm parama el koyar? Paramı kullanamadığımdan dolayı mağduriyet yaşıyorum. Paramın alınması için davacı olacağım. Ben size benim paramı istediğiniz gibi kullanın diye bir yetki mi verdim? Bu yapılan usulsüz ve alçak hareketten dolayı şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özen T.
  20 Mayıs
  16:17

  Konu ile ilgili belirttiğiniz telefondan defalarca görüştüm. Her arayan kişi bir yetkili size ulaşacak diyor. 96 saat geçti daha bir yetkili aramadı ne de sorunum çözüldü. Bana çözümle gelin. Kopyala yapıştır yazılar ile değil!

 • 18 Mayıs
  13:52

  Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.