26 Temmuz 2016

Finansbank Hesabıma Yansıtılmayan SWİFT Ödemesi!

18 Temmuz 2016 tarihinde İngiltere'den hesabıma bir SWIFT işlemi yapıldı. Dekont elimde (fakat banka asla dekontla ilgilenmiyor). 1 haftadır ödeme hesabıma geçmedi. Soruna dair farklı bilgiler veriliyor. Önce ödemeyi gördüklerini ancak muhabir bankanın yanlış girilmesinden ötürü onaylamadıklarını, ödemenin yapıldığı banka olan HSBC Bank'tan haber beklediklerini söylemişlerdi.

Şimdi ise hiçbir ödeme görmediklerini söylüyorlar. Fakat ne hikmetse, ödemeye dair hiçbir bilgi görmüyorlar yine de sorunun muhabir banka kaynaklı olduğunu belirtebiliyorlar. Müşteri olarak muhabir bankayla yaşanılan aksaklıklar, iletişim problemleri benim problemim değil ve gerekli iletişimler sağlanarak bu ödemeyi hesabıma aktarma sorumluluğu Finansbank'tadır. Finansbank paramı 1 haftadır alıkoyuyor. Karşı tarafa iadesini de sağlamıyor. Ödemelerim gecikmiş durumda, zararımın karşılanmasını da talep ediyorum.

Gül 228 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön