05 Mart 2015

Finansbank Hesabım Habersiz Eksiye Düşürülmüş.

Maaşım anlaşmalı olarak Finansbank 'a yatırılıyor. Otomatik olarak verdiğim talimat, hesabımda para bulunması dahilinde yine Finansbank bünyesinde bulunan Enpara.com'a aktarılması şeklindeydi.

Bana hiçbir şekilde sorulmadan açılan ek hesaptan para yokken Enpara.com'a havale yapılan tutar ile ilgili banka faiz talep etmektedir. Bu durumla ilgili hiçbir bilgi mesajı da gelmemiştir, tesadüfen açtığımda eksiye düşen tutarı gördüm ve hemen parayı geri havale yaptım.

Bu tutar için şu anda 8 TL faiz talep ediliyor. Yaptığım itiraz da olumsuz sonuçlandı. Onay alınmadan açılan ek hesap ve yine onay alınmadan hesabımın eksiye düşürülüp yapılan aktarımı ve bu faizi hiçbir şekilde kabul etmiyorum.

Serkan 2.291 Okunma

Cevaplar

  • Serkan05 Mart 2015

    Olumsuz olarak sonuçlanan itirazımdan sonra tekrar itirazda bulundum. Bu itirazımın da olumsuz sonuçlanması durumunda tüketici haklarını başvuru yapacağım ve maaş hesaplarımızın yattığı, genel koordinatör olarak çalıştığım şirketimizde hesapların başka bir bankaya alınması için elimden geleni yapacağım.

  • Enpara.com Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön