Finansbank Hesabı Eksiye Düşüp Faizlendirme Yapıyor!

Duygu Y. |

Finansbank'ta bulunan hesabıma bilgim dahilinde olmadan kredi mevduat hesabı tanımlaması yapılarak hesap ücreti alınmış olup, istekte bulunmadığım hesap dökümleri için ücret alınmış olup, hesabım eksiye düşürülmüştür.

Ayrıca bu konudan tarafıma mesaj geldiğinde haberdar olup, ödenmemesi durumunda faiz alınacağını öğrendim. Mesajın önce yanlışlıkla bana geldiğini düşündüm. Yine de müşteri hizmetlerini aradım, itirazda bulundum. İtiraz olumsuz denildi ve "sizi dinliyorum" hizmetine yönlendirildim.

Bu hizmetti de dinlemek için değil, müşteriyi mağdur etmek için oluşturduklarını anladım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Duygu Y.
  13 Ocak
  18:03

  Finansbank tarafıma e mail ile 2 sayfalık cevap yolladı. Arayıp bir de yazıyı aldınız mı dediler, hakem heyetine başvurabileceğimi söylediler. Ben HESABIMDAN ALINAN ÜCRETİ ödemeye itiraz ediyorum. Yazılarına ve "sizi dinliyorum" diyerek mağdur etmelerine de yeter artık. Bu şekilde işleyen banka ile
  çalışmak da istemiyorum, kimsenin de isteyeceğini zannetmiyorum. Yaptıkları yanlışı düzeltsinler.

 • 10 Ocak
  14:49

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.