10 Ocak 2014

Finansbank Hesabı Eksiye Düşüp Faizlendirme Yapıyor!

Finansbank'ta bulunan hesabıma bilgim dahilinde olmadan kredi mevduat hesabı tanımlaması yapılarak hesap ücreti alınmış olup, istekte bulunmadığım hesap dökümleri için ücret alınmış olup, hesabım eksiye düşürülmüştür.

Ayrıca bu konudan tarafıma mesaj geldiğinde haberdar olup, ödenmemesi durumunda faiz alınacağını öğrendim. Mesajın önce yanlışlıkla bana geldiğini düşündüm. Yine de müşteri hizmetlerini aradım, itirazda bulundum. İtiraz olumsuz denildi ve "sizi dinliyorum" hizmetine yönlendirildim.

Bu hizmetti de dinlemek için değil, müşteriyi mağdur etmek için oluşturduklarını anladım.

Duygu 77 Okunma

Cevaplar

  • Duygu 13 Ocak 2014

    Finansbank tarafıma e mail ile 2 sayfalık cevap yolladı. Arayıp bir de yazıyı aldınız mı dediler, hakem heyetine başvurabileceğimi söylediler. Ben HESABIMDAN ALINAN ÜCRETİ ödemeye itiraz ediyorum. Yazılarına ve "sizi dinliyorum" diyerek mağdur etmelerine de yeter artık. Bu şekilde işleyen banka ile çalışmak da istemiyorum, kimsenin de isteyeceğini zannetmiyorum. Yaptıkları yanlışı düzeltsinler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön