16 Nisan 2013

Finansbank Her yıl Düzenli Olarak Aynı Sorundan Bıktım!

Finansbank 3 yıldır düzenli olarak alınan ve düzenli olarak (şikayet ve tartışmalar neticesinde) geri ödenen kart iadatı bedeli olan 65 tl bu yıl nisan ayı ekstreme yansıtarak beni şaşırtmamıştır. Finansbank her yıl düzenli olarak bu tarihlerde kart aidatı iptal yazışma ve tartışmalara bağımlımıdır? Amacı bizleri meşgul etmekmidir? Ben kart sözleşmemi çok iyi hatırladığım için benden kart iadatı alamayacaklarını belirtmem üzerine kendilerininde yaptıkları incelemeler sonucunda parayı bana iade ediyorlar! Bu yıl yine aynı tartışmaları mı yapalım?Bankanın amacı bizi meşgul etmek mi? Bu yıl artık iyice bıktım!Kart iadatımın iptal edilmesini istiyorum evet yine ben!

Ali 46 Okunma

Cevaplar

  • Ali 28 Mayıs 2013

    bankanızla bir ömür boyu ben ve ailemden herhangi bir birey çalışmayacağız. yıllık kart aidatını da ödüyor, finansbank adında bir bankayı tanımıyoruz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön