14 Eylül 2013

Finansbank Her Ay Hesap Döküm Ücreti Alıyor!

Kahramanmaraş Serinkent Şubenizden üç önce konut kredisi aldım ve tarafıma kart finans hesap kartı gönderildi . İtiraz etmeme rağmen kartıma avans hesabı açıldı. Her ay hesabımdan bilgim olmadan hesap döküm ücreti adı altında 6 TL kesilmektedir. Bugüne kadar tarafıma herhangi bir hesap döküm bildirisi ulaşmadı.

Şubenizle görüşme yaptığımda mail adresi verirsem ücret alınmayacağını söylediler. 16 temmuzda mail adresimi bildirmeme rağmen, hiçbir bildirim gönderilmediği gibi, tekrar 6 TL ücret kesilmiştir. İtirazlarım sonuçsuz kalarak tarafımdan bilgim olmadan hesabımdan haksız kesintiler yapılmaktadır. Bu kesintilerin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Finansbank ,gerektiğinde yasal yollara başvuracağım.

Cabir 46 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön