18 Şubat 2015

Finansbank Hediye Para Kampanyasında Sözünde Durmadı!

Hediye Para kampanyası ile 400 TL teklif aldım. Tanıtım için arayan Müşteri Temsilcisi (1) 400 TL'nin ilk ekstremden düşeceğini söyleyince kabul ettim. Dönem içi işlemlerimi kontrol ettiğimde 100 TL Hediye Para yüklenmiş olduğunu gördüm. Müşteri Hizmetlerini (2) aradım, neden 400 değil de 100 TL yüklendiğini sordum; "geri kalan 300 TL'de yüklenecek bekleyiniz" cevabı aldım.

Sonuç olarak ekstreme 100 TL yansıdı. Sonradan öğrendim ki her ay 100 TL yükleniyormuş. Hem tanıtım yapan, hem de soru sorduğum Müşteri Temsilcileri bana yanlış bilgi vermiş. Finansbank sorumluluk alıp, "Söz Verdiği Gibi" geri kalan 300 TL'de bu ay ki ekstremden düşmesini istiyorum.

Fatih 303 Okunma

Cevaplar

  • Fatih20 Şubat 2015

    Tarafıma dönüş yapıldı. Ses kayıtlarının incelendiğini söylediler. Nasıl incelenmiş bilemiyorum. Tanıtımı yapan Müşteri temsilcisi ilk ekstremden 400 TL düşeceğini belirmişti. Finansbank dan çok memnundum ancak ilk problemde memnuniyetsizlik yarattı. Sonuçtan memnun değilim. Kampanya biter bitmez de bankanızla çalışmayı bırakacağımı bilmenizi istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön