05 Şubat 2014

Finansbank Hayat Sigortası Yapıp Ücret Alıyor

2013 mayıs ayında Otomobil kredisi çektim. Yanında bireysel emeklilik de yapıldı. Her ay kredi tutarım dışında ekstra 70 TL daha ödüyorum. İlk aylarda hayat sigortası olduğu söylendi bende ödedim ama hayat sigortasının tek seferde ve daha düşük olduğu bilgisini başka bankacı arkadaşlardan öğrendim ve hayat sigortası poliçemi istedim.

Gerçekten o olmadığını anladım bana bu her ay alınan 70 TL'nin ne olduğunu aradığım hiçbir şube ve telefon bankacılığından ulaştığım kişiler söyleyemedi ne olduğunu göremiyorlarmış. Kredi aldığım Beylikdüzü şubesini de arıyorum ve bir türlü ulaşamıyorum. Kimse ne ödediğimi açıklayamıyor ve açıklayabilecek kişilere de ulaşamıyorum.

Talia 191 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön