21 Mart 2013

Finansbank Hatasını Kabul Etmiyor!

Ocak ayı kredi kartı ekstrem 415 tl geldi.Ödemeyi atmden yaptım.Şubat ayı ekstrem (400 tl her ay taksitim olmasına rağmen) eksi 34 tl geldi.Bankaya başvurduğumda ocak ayında atmden 2 kez 415 tl yatırıldığı söylendi.Üstelik ne güzel işte borcunuz ödenmiş dediler.Ben bir kez ödeme yaptım ve eminim çünkü o ay son paramı atmye yatırdım.

Ben yine de mağdur olmamak için -34 tl olmasına rağmen 400 tl para yatırdım.Bugün banka arayıp 579 tl borcum olduğunu 5 günlük 77 tl gecikme faizi uygulandığını söyledi.Üstelik 415 tlnin birinin aylardır kullanmadığım nakit avanstan yatırıldığını söylüyor.İnsan bir borcu iki kez yatırır mı ! Mağdurum.

Tolga 35 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön