Finansbank Hatalı Kampanya Para Puan Geri Alımı Yapıldı!

Yiğit T. |

Uzun süredir Finansbank müşterisi olarak kartımı memnun bir şekilde kullanmaktayım. Fix Card ile Mayıs ayında anneler günü kampanyasına da katıldım ve 2 adet 51 TL üzeri alışveriş ile 10+10 şeklinde 20 TL para puan kazandım. Bu işlemler ile ilgili olarak daha sonra kısmi iade oldu ancak iki işlem de yine ayrı ayrı 51 TL'nin altına düşmedi. Buna karşın kredi kartımdan, yapılan iadeler oranında puan geri alımı yapıldı. Kampanya şartları doğrultusunda iki işlemin de 51 TL'nin altına düşmemesinden dolayı para puan kesintisinin doğru olmadığını düşünüyorum ve kesinti yapılan para puanların tekrar iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  10:55

  Müşterimiz Sn.YIĞIT T. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.