27 Mayıs 2013

Finansbank Harcamaya Karşılık Hediye Edilen Parapuanları Geri Almışlar!

Üniversite öğrencilerine özel Card finans Go kullanıcısıyım. Sms ile bildirilen kampanyada belli bir tarihe kadar kartı kullanmam karşılığında 25 tl değerinde puan yükleneceği bilgisi geldi. Ben de kartı kullandım. Puanın yüklendiği bilgisi gelmedi fakat kullanım tarihinin son gününe birkaç gün kala 25 tl puanınızı kullanmazsanız silinecektir mesajı geldi.

Bunun üzerine birkaç dükkanda kullanmaya çalıştım fakat bu puanlar nedense hiçbir yerde kullanılmıyor. Sonunda cep telefonuma 24 tl puan yükledim. Bugün gelen ekstreyi incelediğimde zorla kullandırılan 25 TL' nin geri alındığını dolayısıyla bankaya 25 tl borçlu duruma düşürüldüğümü gördüm. Böyle bir şey olamaz kartı derhal iptal edeceğim.

Ali 53 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön