23 Mart 2013

Finansbank Harcamalarım Taksitlere Bölünüyor!

Kredi kartım ile yapmış olduğum harcamalarım taksitlendirme talebim olmamasına rağmen maalesef taksitlere bölünmektedir. Şimdiye kadar ne yazılı ne de sözlü olarak böyle bir talebim olmamıştır. Örneğin, internet üzerinde 2 taksit olacak şekilde alışveriş yaptığımda bunun 7-8 taksite bölündüğü görmekteyim.

Bu sorunun acil olarak giderilmesi ve isteğim dışı bölünmüş taksitlerin tek kalem olarak ilk ekstreye yansıtılmasını, teknik olarak bu mümkün değilse kredi kartımın iptalini rica ederim.

Not : Sorun halledilemez ise iptal isteğim kesindir ve iptal durumunda şimdiye kadar yapılmış tüm harcamaları tek kalemde ödeyebilirim.

Ersen 101 Okunma

Cevaplar

  • Ersen 23 Mart 2013

    Finansbank "şablon cevaplar" vererek müşterilerine olan bakış acısını çok güzel yansıtmaktadır. Tüm şikayetlerin altına aynı mesaj yazılmakta ve bundan da en ufak bir rahatsızlık duymamaktadırlar. Hatta bu şablon cevapları yazdıklarına bile emin değilim, devamlı copy/paste yapılıyormuş gibi bir izlenim edindim. Kısacası tarafıma herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön