06 Temmuz 2015

Finansbank Harcamadığım Parayı Ödemek İstemiyorum!

Kredin kartım icra takibine gönderilmiş ben harcamadığım bir parayı ödemek zorunda değilim. Bankaya olan borcum 300.0 TL iken avukat dosya masrafı adı altında 650.0 TL ödeme yapmam isteniyor. Kartımdan çekilen miktar için defalarca itiraz ettim görüşmelerde bulundum her defasında red cevabı aldım. Bu hiç konuşulmuyor biz havadan mı topluyoruz parayı? Belli insanların trilyonluk borçları varken bizden çıkarıyorsunuz acısını. Görüşmeler sağladım sonuç olumsuz. Gerekirse gece gündüz çalışır avukat ücreti bulur hukuk savaşı başlatırım hakem heyetine olmadı. İnsan haklarına dahi dilekçe yazacağım üst yönetim bağırıyor adalet diye nerede peki? Eskisi gibi cahil değiliz haklarımızı kimseye bırakmayız.

Elif 1.721 Okunma

Cevaplar

  • Elif 06 Temmuz 2015

    Ben anaparayı ödemek istiyorum avukat ve dosya masrafı olan miktarı değil buna istinaden yardımcı olmanızı talep ediyorum harcama tutarına düşürülsün tek seferde ödeme yapıp kapatcağım lütfen yardımcı olun parayı çok zor kazanıyorum sizde anlayın

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. elif N.'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön