Finansbank Harcamadığım Parayı Ödemek İstemiyorum!

Elif Sude N. |

Kredin kartım icra takibine gönderilmiş ben harcamadığım bir parayı ödemek zorunda değilim. Bankaya olan borcum 300.0 TL iken avukat dosya masrafı adı altında 650.0 TL ödeme yapmam isteniyor. Kartımdan çekilen miktar için defalarca itiraz ettim görüşmelerde bulundum her defasında red cevabı aldım. Bu hiç konuşulmuyor biz havadan mı topluyoruz parayı? Belli insanların trilyonluk borçları varken bizden çıkarıyorsunuz acısını. Görüşmeler sağladım sonuç olumsuz. Gerekirse gece gündüz çalışır avukat ücreti bulur hukuk savaşı başlatırım hakem heyetine olmadı. İnsan haklarına dahi dilekçe yazacağım üst yönetim bağırıyor adalet diye nerede peki? Eskisi gibi cahil değiliz haklarımızı kimseye bırakmayız.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif Sude N.
  06 Temmuz
  17:21

  Ben anaparayı ödemek istiyorum avukat ve dosya masrafı olan miktarı değil buna istinaden yardımcı olmanızı talep ediyorum harcama tutarına düşürülsün tek seferde ödeme yapıp kapatcağım lütfen yardımcı olun parayı çok zor kazanıyorum sizde anlayın

 • 06 Temmuz
  09:26

  Müşterimiz Sn. elif N.'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.